Search
Domů Events - WEDOS Events WEDOS Tour WEDOS Tour – Písek – 08.02.2024

Organizátor

WEDOS Internet, a.s.
Email
hosting@wedos.com
Webová stránka
WEDOS

Speakeři

Místní čas

  • Časové pásmo: America/Toronto
  • Datum: Úno 08 2024
  • Čas: 10:00 - 12:00

Lokace

hotel U Zlatého býka
Kocínova 135 397 01 Písek
Kategorie

Datum

Úno 08 2024
Uplynulá

Čas

16:00 - 18:00

WEDOS Tour – Písek – 08.02.2024

Milí zákazníci,

společně s tím, jak se naše společnost rozrůstá, cítíme potřebu více se přiblížit Vám, našim zákazníkům. Budeme rádi, pokud přijmete naše pozvání na neformální setkání u dobrého jídla a pití a společně můžeme diskutovat o tom, co Vás zajímá, těší nebo trápí v souvislosti s naší firmou a nabízenými službami. Zároveň Vám prozradíme novinky a zajímavé informace o naší společnosti. Můžeme Vám třeba poradit, jak efektivně využívat klientskou administraci a nastavit si služby tak, abyste plně využili všech benefitů, které jako zákazník můžete čerpat.

Místo pro toto setkání: hotel U Zlatého býka, Kocínova 135, 397 01 Písek. 

Pokud se cítíte nejistě a nechce se Vám přijít mezi cizí lidi, vezměte s sebou kamaráda nebo známého, rádi mezi sebou přivítáme kohokoliv. Podmínkou účasti na akci je pouze jednoduchá registrace.

Těšíme se na příjemně strávený společný čas. Věříme, že naše setkání bude pro Vás přínosné a pomůže Vám lépe porozumět všemu, co WEDOS může pro Vás a Vaše podnikání nebo soukromé aktivity znamenat. Přijďte, získejte nové poznatky a buďte součástí naší komunity.

V únoru máme plánovaná čtyři setkání na jihu Čech. Kdy a kde se můžeme potkat?

Událost je ukončena.

Značky: