Search

Místní čas

  • Časové pásmo: America/Toronto
  • Datum: Čvn 08 - 10 2023
  • Čas: Celý den

Lokace

Megaron Athens Concert Hall
Vasilissis Sofias, Athina 115 21, Řecko
Kategorie

Datum

Čvn 08 - 10 2023
Uplynulá

Čas

Celý den

Štítky

externí

WordCamp Europe

Na WordCampu Europe se toho vždycky děje hodně a letos tomu nebude jinak. Od mnoha přednášek, které se budou konat po celé tři dny, až po možnost vzdělávat se na některém z mnoha praktických seminářů a workshopů a navazování kontaktů se všemi účastníky.

Kompletní program zasedání vám umožní vybrat si, která témata vás zajímají. Obvykle bude k dispozici široký výběr témat zaměřených na všechny úrovně znalostí a zkušeností s WordPress, v souladu s étosem inkluzivity, kterému pevně věříme. Provádíme více přednášek najednou a rozdělujeme je do „tracků“.

Kromě okruhů přednášek se můžete setkat s našimi sponzory, od velmi velkých společností až po menší specializované firmy, se kterými se můžete setkat a promluvit si s nimi, zúčastnit se ukázek produktů a popovídat si se zaměstnanci těchto společností.

Budete se také moci setkávat s lidmi, povídání s ostatními účastníky vám dává příležitost poznat další členy komunity WordPressu, někoho, koho jste sledovali na Twitteru, v uživatelských skupinách, nebo dohnat známou tvář z předchozího WordCampu. WCEU je ideálním místem pro setkání se starými i novými přáteli.

Událost je ukončena.