Search

Místní čas

  • Časové pásmo: America/Toronto
  • Datum: Dub 13 - 14 2024
  • Čas: Celý den

Lokace

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej
ul. Stanisława Konarskiego 18 B 44-100 Gliwice
Kategorie

Datum

Dub 13 - 14 2024
Uplynulá

Čas

Celý den

Štítky

externí

WordCamp Gliwice

WordCamp je konference. Jsou to tři dny plné znalostí o samotném WordPressu, nových trendech a webových technologiích. Tyto znalosti se sdílejí během přednášek, workshopů, pomocí business mastermindu, na stáncích sponzorů a v kuloárech.

WordCampy jsou neformální, lokálně organizované konference, které se věnují všemu, co souvisí s WordPressem, svobodným a otevřeným softwarem pro osobní publikování, který pohání více než 40 % webu.

Každý WordCamp je trochu jiný, protože vychází z místní komunity, která ho pořádá. Obecně se však na WordCampech konají přednášky a workshopy zaměřené na efektivnější využívání WordPressu, základy vývoje pluginů a šablon, pokročilé techniky, bezpečnost a další témata. Pro představu o tom, jaké přednášky se na WordCampech obvykle konají, se podívejte na kanál WordCamp na WordPress.tv.

WordCampy navštěvují lidé od začátečníků v blogování po profesionální vývojáře a konzultanty WordPressu. Během WordCampu se obvykle kombinují plánované programy s neformálními diskuzemi a dalšími aktivitami.

Událost je ukončena.